למה שלא נכיר? | ZIGIT : ZIGIT למה שלא נכיר? | ZIGIT

אנחנו מייצרים ערך מקסימאלי לפעילות שלכם באמצעות שימוש בפתרונות דיגיטל מבריקים ומדויקים.

אומרים שהכל זה אנשים…..וזה כל כך נכון. אנו גאים בכל אחת ואחד מעובדי החברה שמשלבים יצירתיות, חכמה עסקית, אוריינטציה טכנולוגית ובעיקר תשוקה ללמוד ולדעת עוד. כבר מעל לעשור, שיש לנו ב-ZIGIT מתכון סודי שעובד בכל פעם מחדש בשיתוף הפעולה שלנו עם הלקוחות, ומייצר הצלחות מוכחות. אז הפעם החלטנו לחשוף אותו (אבל רק לכם…אל תספרו).

יצירתיות

אנחנו לא מפסיקים להיות סקרנים, ללמוד, להתנסות, לטעות, לטעום ולעשות כל מה שצריך כדי שאתם תובילו. בתחום הדיגיטל, בו קצב ההתפתחות לא נח לרגע, וחדשות לבקרים אנו עדים לחידושים, אנחנו יודעים שהמשימה שלנו היא לפצח בעבורכם פלטפורמות שפשוט עובדות – פרקטיות, מניעות לפעולה ומשמיטות לסתות.

דיגיטל חכם

יש לכם עסק עם חבורה של אוטודידקטים, נחושים ונועזים. אנחנו בחוד החנית של היכולות הטכנולוגיות. יש לנו שריטה להביא את הפלטפורמה הדיגיטלית לקצה. נלמד, נמפה ונבחן את החלופה הראויה ביותר כדי שהפלטפורמה תהיה State of the art. צוותי הפיתוח שלנו מנוסים במגוון רחב מאוד של טכנולוגיות Up to date ואנו נבטיח שאתם תהנו מהם.

מתחברים אליכם

אז כמו שהתחלנו, הכל זה אנשים. אנחנו לא פה כדי להיות ספק הדיגיטל שלכם. אנחנו פה כדי להתוות יחד דרך משותפת של יצירה וניהול מהלכי דיגיטל שישרתו את הארגון שלכם בצורה המיטבית. אנחנו צמאים ושואפים להכיר את ה-DNA הארגוני שלכם, להבין את המוצר או השירות שאתם מוכרים, להכיר את הלקוחות שלכם, לשמוע על החלומות שלכם וביחד לשרטט את מפת הדרכים שתבטיח שהדיגיטל יעיף את ה-Business קדימה.

 

בואו לפגוש אותנו

עמית מלר

CO-founder and CEO
מנהל את פעילות הקבוצה מא' ועד ת' – אסטרטגיה, טכנולוגיה ו-Business הם חלק מה-DNA שלו. מצעיד את ZIGIT למצוינות, מתווה את חזון, מטרות ויעדי החברה להשגת הצלחות.

ליבת שילה

VP Delivery
מובילה הלכה למעשה את פרויקטי הדיגיטל ב-ZIGIT. אמונה על הקשר השוטף עם הלקוחות למימוש התוצרים והשגת היעדים העסקיים. מנתחת ומבינה את צרכי הלקוחות ואחראית על מימוש מוצלח של פעילות הדיגיטל לאורך זמן. 

רונה בר שלום

VP Sales & Business development
מובילה את אסטרטגיית המכירות והפיתוח העסקי של ZIGIT . אמונה על ניהול הזדמנויות עסקיות חדשות החל משלב הרעיון ועד להטמעתן כחלק מפעילות הלקוח וכן על שיתופי פעולה אסטרטגיים.

ניסן לוי

Development team leader
חוד החנית של הטכנולוגיה שלנו. ניסן מפצח כל אתגר ואין לו חסמים. מוביל את צוותי הפיתוח של ZIGIT. מאחוריו ניסיון עשיר של שנים, מוטיבציה גבוהה ויכולות מוכחות להוביל פרויקטים דיגיטלים מקצה לקצה. 

אנה גולן

UX-UI design manager
מנצחת על סטודיו חווית המשתמש והעיצוב הגרפי. מתווה את הקו העיצובי של פלטפורמות הדיגיטל של לקוחותינו. אנה יודעת בדיוק איזה Touch צריך להכניס כדי להפוך את הפלטפורמה ליעילה, ידידותית וחכמה!

איילת גומפרט

Human resources
מנצחת על המאגר האנושי של ZIGIT (וזה הכי הכי חשוב...) אחראית על תהליכי הגיוס, משאבי האנוש והרווחה של העובדות והעובדים (המצוינים שלנו מן הסתם) חוץ מזה אחראית גם על חווית המשתמש בבית של .ZIGIT
2AE9D51F-DBDC-452A-A8A7-B69D671325BD Created with sketchtool.